Beginpagina»Agenda»Marktleiderschap met duurzaamheid

Marktleiderschap met duurzaamheid

maandag, 02 januari 2012 10:37    |   

 

Maandag 23 januari 2012:

Ledenavond ‘Marktleiderschap met duurzaamheid’

Beste leden,

Het wederom bewogen jaar 2011 nadert haar einde en 2012 staat voor de boeg. Het is een understatement om te constateren dat 2012 veel zal vragen van ondernemers in de glastuinbouwsector. Voor 2012 heeft het bestuur van TJW dan ook als thema “Effectief leiderschap”. In deze tijden komt het immers aan op goed leiderschap. Zowel persoonlijk, op onze bedrijven, afzetorganisaties en in de politiek. Het jaarboek 2012 bevat in dat verband columns van gerenommeerde personen waarin het hedendaagse leiderschap vanuit verschillende invalshoeken wordt benaderd. Tijdens de eerstvolgende ledenavond op maandag 23 januari 2012 zal het jaarboek 2012 worden uitgereikt.

Men zoekt in deze tijden naar nieuwe mogelijkheden, in de keten alsook steeds meer in duurzaamheid. Eosta, PuraNatura en Ter Laak Orchids lijken ieder in dat beeld te passen. PuraNatura richt zich op het duurzaam telen van paprika's, tomaten en komkommers door op een verantwoordelijke wijze “USA Organic” te telen. Daarbij wordt in de teelt van producten op een natuurlijke manier gewerkt. PuraNatura wil dit in de toekomst gaan uitbreiden en zich op meerdere afzetmarkten gaan richten om haar positie te behouden en te verstevigen. PuraNatura heeft mede als doel de grootschalige kasteelt te verduurzamen. Eosta heeft zich ontwikkeld tot innovatief regisseur en marktleider in een keten voor biologisch gecertificeerd en Fairtrade groente en fruit. Daarnaast tracht Eosta haar keten transparant te maken. “Ranking the Grower” 123 Ter Laak Orchids richt zich als meest duurzame potplantenkweker ook op duurzaam en respect voor de omgeving en onderscheidt zich daarmee. Deze drie partijen richten zich dus ook in deze tijden op marktleiderschap, doch in combinatie met duurzaamheid. Zowel voor groente-, bloemen- en potplantenkwekers, en eigenlijk voor een ieder die mee wil en moet in de huidige ontwikkelingen interessante sprekers.

Graag zien we je aanmelding tegemoet via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.

Locatie: 123 Ter Laak Orchids
Adres: Middenzwet 23 Wateringen
Datum: maandag 23 januari 2012
Aanvang: 19.30 uur

Programma
19.30 uur Ontvangst met koffie/thee
19.45 uur Opening door Ter Laak en voorzitter TJW Tom Zwinkels
20:00 uur Presentatie door Gert Kögeler namens Eosta
20.30 uur Pauze
20:45 uur Presentatie door Peter Jens namens PuraNatura
21:15 uur Presentatie door Eduard en/of Richard ter Laak namens Ter Laak Orchids
21:45 uur Vragen/discussie
22:00 uur Afsluiting en borrel en voor geïnteresseerden rondleiding bij Ter Laak Orchids
22:45 uur Einde

Aanmelden is verplicht!


Met vriendelijke groet,

Bestuur Tuinbouw Jongeren Westland
Volg ons ook op Twitter: @TJWestland