Vacature penningmeester

Heb jij een financiële achtergrond? Heb jij een hart voor de tuinbouw en zou je met je kennis en kunde een bijdrage willen leveren aan de uitdagingen in onze sector? Dan maken we graag kennis met je! Mogelijk ben jij dé persoon die ons bestuur kan komen versterken als penningmeester.

Tuinbouw Jongeren Westland (TJW) is hét netwerk voor jongeren die werkzaam zijn in of voor de Westlandse glastuinbouw. Door het organiseren van ledenavonden en bedrijfsbezoeken wil TJW de tuinbouwjongeren informeren en enthousiasmeren.

Voor ons bestuur zoeken wij een penningmeester

Wat ga je doen:
- Verrichten van betalingen;
- Factureren van de contributies, advertenties en sponsoring;
- Voeren van de financiële administratie;
- Opstellen van het financiële jaarverslag voor de jaarlijkse algemene ledenvergadering;
- Bewaken van de financiën;
- Actieve bijdrage leveren aan de maandelijkse vergaderingen.

Net als alle andere bestuursfuncties binnen TJW is deze functie vrijwillig. Je werkt samen met een enthousiast bestuur van jonge ondernemers en werknemers in de glastuinbouw. Je bouwt een groot netwerk op én jaarlijks organiseren we een bestuursuitje. Hoe leuk is dat?

Interesse? Neem dan contact op met TJW-voorzitter Arthur van der Meijs, via arthur.westland@tuinbouwjongeren.nl

Terug naar overzicht